• اخبار

قابل توجه همکاران محترم به اطلاع می رساند دوره گزارش نویسی در مطبوعات که قرار بود در تاریخ 96/8/9 شروع شود لغو و برگزار نخواهد شد.
برگزاری نوبت چهارم آزمون فناوری اطلاعات
کلیه همکارانی که دوره های الکترونیکی فناوری اطلاعات را در سال جاری گذرانده اند و تاکنون در آزمون ها شرکت نکرده اند و یا حد نصاب قبولی را کسب نکرده اند لازم است در آزمون های نوبت چهارم به ترتیب زمان های ذیل شرکت کنند.
سمینار آموزشی با موضوع آموزش الکترونیک در تاریخ 28 و 29 شهریور ماه برگزار شد.
سمینار آموزشی با موضوع آموزش الکترونیک در تاریخ 28 و 29 شهریور ماه در باغ زیبا با حضور مسئولین آموزش استان و توسط استاد دکتر شجاعی برگزار شد.
کسب دومین جایزه ملی بهره وری توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
به پاس اجرای موفق استقرار چرخه مدیریت بهره وری در وزارت متبوع ، طی مراسمی که مورخ 26/6/13296 در محل سالن همایش های سازمان صنایع هوایی با حضور جمع کثیری از نمایندگان دستگاه های اجرایی ، سازمان ها، شرکت های دولتی و غیر دولتی برگزار شد ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان یکی از 3 دستگاه اجرایی برتر حائز بالاترین امتیاز مکتسبه ،معرفی و تندیس و لوح تقدیر جشنواره برای دومین بار از سوی شورای سیاستگذاری جایزه ملی بهره وری 1404 کشور به نمایندگان دفتر نوسازی و تحول اداری اعطا گردید.
اطلاعیه در خصوص دوره مبانی شاخص سازی درحوزه فرهنگ و هنر
برگزاری اولین دوره آموزشی مشاغل حساس
به گزارش روابط عمومی مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اولین دوره آموزشی مشاغل حساس با عنوان بیوتروریسم در روزسه شنبه ٩٦/٥/٢٤ برگزار گردید.
بازدید از شرکت افست توسط فراگیران دوره تکنولوژی چاپ در نشریات
دوره اختصاصی تکنولوژی چاپ به مدت 24 ساعت برای کارکنان رشته شغلی چاپ و انتشارات برگزار شد.این دوره شامل 20 ساعت نظری و 4 ساعت عملی بود که پس از هماهنگی با شرکت چاپ افست ،فراگیران جهت بازدید به شرکت مراجعه و از نزدیک با کلیه تجهیزات و دستگاههای چاپ ،مراحل انجام امور چاپی پیش از چاپ تا مراحل صحافی و بسته بندی آشنا شدند .در این بازدید استاد دوره جناب آقای شریفی بهمراه جناب آقایان شایسته و شاکری از مدیران و مهندسین برجسته شرکت توضیحات کاملی را در این رابطه دادند و فراگیران توانستند از نزدیک با اصطلاحات چاپی و کاربردی فناوری چاپ آشنا شوند.
قابل توجه همکاران محترم
کلیه همکارانی که دوره های الکترونیکی فناوری اطلاعات را در سال جاری گذرانده اند و تاکنون در آزمون ها شرکت نکرده اند و یا حد نصاب قبولی را کسب نکرده اند لازم است در آزمون های نوبت سوم به ترتیب زمان های ذیل شرکت کنند.
برگزاری نهمین جلسه شورای متولیان بهره وری
جلسه شورای متولیان بهره وری که هر ماه یک بار به صورت چرخشی در یکی از دستگاههای اجرایی با حضورت عالی ترین مقام دستگاه تشکیل می گردد، در تاریخ 20/4/96 با میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع جناب آقای کاراندیش ، رئیس محترم سازمان ملی بهره وری ایران سرکارخانم طباطبایی و رؤسا و دبیران کمیته های بهره وری 18 دستگاه اجرایی در مجتمع باغ زیبا برگزار گردید.
سمینار مهندسی فرهنگ زندگی در تاریخ های 96/4/13 و 96/4/21 در سالن سینمایی برگزار شد.
در تاریخ 96/4/13 سمینار مهندسی هیجان و خشم و در تاریخ 96/4/21 مهندسی تحلیل رفتار متقابل در سالن اجتماعات سینمایی با حضور همکاران و استاد ارجمند دکتر عطایی برگزار گردید.