آرم دفتر نوسازی و تحول اداری

برنامه عملیاتی استانها

  • سایت های مرتبط

   

 توسعه مدیریت  

معاونت برنامه ریزی

  • آمار بازدیدکنندگان

تعداد کاربران آنلاین : ۱۹ نفر
بازدید کل : ۱۹۵,۷۵۷ نفر
بازدید امروز : ۱ نفر
بازدید دیروز : ۱۱۰ نفر
پربیننده ترین روز : ۲۳ مهر ۱۳۹۵
بیشترین بازدید روزانه : ۴,۰۶۲ نفر
  • اوقات شرعی

سه شنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۶
اذان صبح : ۰۵ : ۳۳ : ۰۶
طلوع خورشید : ۰۷ : ۰۴ : ۲۷
اذان ظهر : ۱۱ : ۵۷ : ۵۷
غروب خورشید : ۱۶ : ۵۱ : ۲۱
اذان مغرب : ۱۷ : ۱۰ : ۳۰
rahim-moazenzadeh.swf 05 : 33- 11 : 57- 17 : 10
    
  • اخبار ویژه

 قابل توجه همکاران محترم
دوره "آشنایی با قوانین و مقررات تخلفات اداری" استاد خانزاده گروه 3 تاریخ های 20 و 22 آذر ماه برگزار نمی گردد.
(۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷)
 قابل توجه همکاران محترم
دوره اصول فرهنگ و مردم شناسی که قرار بود تاریخ 96/9/14 برگزار شود به تاریخ 96/9/19 تغییر یافت و روزهای یک شنبه ها از ساعت 9 الی 11/30 برگزار می گردد.
(۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۷)
 قابل توجه همکاران محترم
دوره آشنایی با وسایل و امکانات آموزشی و کمک آموزشی هنر که قرار بود تاریخ 96/9/8 برگزار شود به تاریخ 96/9/13 تغییر یافت و دوشنبه ها از ساعت 13/30 الی 15/30 برگزار می گردد.همچنین دوره عکاسی خبری نیز از تاریخ 96/9/8 به تاریخ 96/9/14 تغییر یافت و روزهای سه شنبه از ساعت 13/30 الی 15/30 برگزار می گردد.
(۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳)
 قابل توجه همکاران محترم به اطلاع می رساند دوره گزارش نویسی در مطبوعات که قرار بود در تاریخ 96/8/9 شروع شود لغو و برگزار نخواهد شد.
(۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰)
 برگزاری نوبت چهارم آزمون فناوری اطلاعات
کلیه همکارانی که دوره های الکترونیکی فناوری اطلاعات را در سال جاری گذرانده اند و تاکنون در آزمون ها شرکت نکرده اند و یا حد نصاب قبولی را کسب نکرده اند لازم است در آزمون های نوبت چهارم به ترتیب زمان های ذیل شرکت کنند.
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶)
سمینار آموزشی با موضوع آموزش الکترونیک در تاریخ 28 و 29 شهریور ماه برگزار شد.
سمینار آموزشی با موضوع آموزش الکترونیک در تاریخ 28 و 29 شهریور ماه برگزار شد.
سمینار آموزشی با موضوع آموزش الکترونیک در تاریخ 28 و 29 شهریور ماه در باغ زیبا با حضور مسئولین آموزش استان و توسط استاد دکتر شجاعی برگزار شد.
(۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۸)
کسب دومین جایزه ملی بهره وری توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کسب دومین جایزه ملی بهره وری توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
به پاس اجرای موفق استقرار چرخه مدیریت بهره وری در وزارت متبوع ، طی مراسمی که مورخ 26/6/13296 در محل سالن همایش های سازمان صنایع هوایی با حضور جمع کثیری از نمایندگان دستگاه های اجرایی ، سازمان ها، شرکت های دولتی و غیر دولتی برگزار شد ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان یکی از 3 دستگاه اجرایی برتر حائز بالاترین امتیاز مکتسبه ،معرفی و تندیس و لوح تقدیر جشنواره برای دومین بار از سوی شورای سیاستگذاری جایزه ملی بهره وری 1404 کشور به نمایندگان دفتر نوسازی و تحول اداری اعطا گردید.
(۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۵)
 اطلاعیه در خصوص دوره مبانی شاخص سازی درحوزه فرهنگ و هنر
(۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۶:۴۵)
برگزاری اولین دوره آموزشی مشاغل حساس
برگزاری اولین دوره آموزشی مشاغل حساس
به گزارش روابط عمومی مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اولین دوره آموزشی مشاغل حساس با عنوان بیوتروریسم در روزسه شنبه ٩٦/٥/٢٤ برگزار گردید.
(۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵)
بازدید از شرکت افست توسط فراگیران دوره تکنولوژی چاپ در نشریات
بازدید از شرکت افست توسط فراگیران دوره تکنولوژی چاپ در نشریات
دوره اختصاصی تکنولوژی چاپ به مدت 24 ساعت برای کارکنان رشته شغلی چاپ و انتشارات برگزار شد.این دوره شامل 20 ساعت نظری و 4 ساعت عملی بود که پس از هماهنگی با شرکت چاپ افست ،فراگیران جهت بازدید به شرکت مراجعه و از نزدیک با کلیه تجهیزات و دستگاههای چاپ ،مراحل انجام امور چاپی پیش از چاپ تا مراحل صحافی و بسته بندی آشنا شدند .در این بازدید استاد دوره جناب آقای شریفی بهمراه جناب آقایان شایسته و شاکری از مدیران و مهندسین برجسته شرکت توضیحات کاملی را در این رابطه دادند و فراگیران توانستند از نزدیک با اصطلاحات چاپی و کاربردی فناوری چاپ آشنا شوند.
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶)
 قابل توجه همکاران محترم
کلیه همکارانی که دوره های الکترونیکی فناوری اطلاعات را در سال جاری گذرانده اند و تاکنون در آزمون ها شرکت نکرده اند و یا حد نصاب قبولی را کسب نکرده اند لازم است در آزمون های نوبت سوم به ترتیب زمان های ذیل شرکت کنند.
(۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶)
برگزاری نهمین جلسه شورای متولیان بهره وری
برگزاری نهمین جلسه شورای متولیان بهره وری
جلسه شورای متولیان بهره وری که هر ماه یک بار به صورت چرخشی در یکی از دستگاههای اجرایی با حضورت عالی ترین مقام دستگاه تشکیل می گردد، در تاریخ 20/4/96 با میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع جناب آقای کاراندیش ، رئیس محترم سازمان ملی بهره وری ایران سرکارخانم طباطبایی و رؤسا و دبیران کمیته های بهره وری 18 دستگاه اجرایی در مجتمع باغ زیبا برگزار گردید.
(۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴)
سمینار مهندسی فرهنگ زندگی در تاریخ های 96/4/13 و 96/4/21 در سالن سینمایی برگزار شد.
سمینار مهندسی فرهنگ زندگی در تاریخ های 96/4/13 و 96/4/21 در سالن سینمایی برگزار شد.
در تاریخ 96/4/13 سمینار مهندسی هیجان و خشم و در تاریخ 96/4/21 مهندسی تحلیل رفتار متقابل در سالن اجتماعات سینمایی با حضور همکاران و استاد ارجمند دکتر عطایی برگزار گردید.
(۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۴:۱۹)
 مراسم گرامیداشت روز عفاف و حجاب
شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراسم گرامیداشت روز عفاف و حجاب را با حضورجناب آقای موالی زاده رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر و سخنران حجت الاسلام والمسلمین اکرمی در تاریخ 96/4/24 از ساعت 11 لغایت 13 در سالن اجتماعات سینمایی برگزار کرد.به شرکت کنندگان در این مراسم گواهینامه آموزشی اعطاء خواهد شد.
(۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۴۱)
تعداد نمایش: