• نکات مدیریتی

  • بانک اطلاعات مدیران

تصویر بانک مدیران

  • نظام پذیرش پیشنهاد

            تصویر پیشنهاد 

آرم دفتر نوسازی و تحول اداری

برنامه عملیاتی استانها

  • سایت های مرتبط

   

 توسعه مدیریت  

معاونت برنامه ریزی

  • آمار بازدیدکنندگان

تعداد کاربران آنلاین : ۳ نفر
بازدید کل : ۲۰۱,۸۰۳ نفر
بازدید امروز : ۳ نفر
بازدید دیروز : ۲۳ نفر
پربیننده ترین روز : ۲۳ مهر ۱۳۹۵
بیشترین بازدید روزانه : ۴,۰۶۲ نفر
  • اوقات شرعی

جمعه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
اذان صبح : ۰۴ : ۵۴ : ۳۲
طلوع خورشید : ۰۶ : ۲۵ : ۴۵
اذان ظهر : ۱۳ : ۰۳ : ۱۹
غروب خورشید : ۱۹ : ۴۱ : ۲۸
اذان مغرب : ۱۹ : ۵۹ : ۱۶
rahim-moazenzadeh.swf 04 : 54- 13 : 03- 19 : 59
    
  • اخبار ویژه

 برگزاری دوره آموزش آسیب شناسی خانواده
دفتر نوسازی و تحول اداری با مشارکت مشاور محترم امور زنان و خانواده به مناسبت هفته میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن، دوره آموزش عمومی آسیب شناسی خانواده را برای کلیه بانوان همکار در روز چهارشنبه 96/12/16 از ساعت 9/30 الی 12 در محل سالن سینمایی با حضور سرکار خانم دکتر دارینی برگزار نمود.
(۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۳۹)
 برگزاری دوره نظام پیشنهادات (ویژه مدیران میانی)
دوره نظام پیشنهادات (ویژه مدیران میانی) در روز سه شنبه 96/12/15 از ساعت 9/30 تا 12 با حضور مدرس دوره جناب آقای دکتر بزرگیان در محل سالن جلسات وزارت متبوع برگزار گردید.
(۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۳۵)
برگزاری سومین نشست تخصصی استقرار نظام مدیریت بهره وری در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها
برگزاری سومین نشست تخصصی استقرار نظام مدیریت بهره وری در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها
سومین نشست تخصصی «استقرار نظام مدیریت بهره وری در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها » در روز 6 اسفند سال جاری با حضورآقای مرادی،مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری،معاونین توسعه مدیریت و منابع و نمایندگان بهره وری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی 12 استان داوطلب ودکتر شفیعی ثابت مشاور سازمان ملی بهره وری در سالن اجتماعات وزارت متبوع برگزار شد.
(۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰)
برگزاری دومین نشست تخصصی استقرار نظام مدیریت بهره وری  در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها
برگزاری دومین نشست تخصصی استقرار نظام مدیریت بهره وری در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها
دومین نشست تخصصی «استقرار نظام مدیریت بهره وری» در روز 15 بهمن ماه جاری با حضور مرادی، مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری، معاونین و نمایندگان ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی12 استان داوطلب و شفیعی ثابت مشاور سازمان ملی بهره وری در سالن اجتماعات وزارت متبوع برگزار شد.
(۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳)
بازدید از عمارت تاریخی مسعودیه و کار عملی دوره عکاسی خبری استاد کاترین ملکی
بازدید از عمارت تاریخی مسعودیه و کار عملی دوره عکاسی خبری استاد کاترین ملکی
(۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹)
برگزاری اولین نشست آموزشی- توجیهی استقرار نظام مدیریت بهره وری  در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها
برگزاری اولین نشست آموزشی- توجیهی استقرار نظام مدیریت بهره وری در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها
دفتر نوسازی و تحول اداری، نشستی تخصصی در روز سی ام دیماه جاری با حضور مرادی، مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری، معاونین و نمایندگان 32 استان و دکتر شفیعی ثابت مشاور سازمان ملی بهره وری در سالن اجتماعات وزارت متبوع برگزار کرد. در ابتدا، مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری، ضمن خوش آمد گویی به حضار خاطر نشان کرد: پیاده سازی و استقرار چرخه بهره وری در کارآیی و اثر بخشی عملکرد استان ها نقش بسزایی دارد. در ادامه: دکتر شفیعی ثابت، در خصوص تبیین موضوع بهره وری، شاخص ها، اقلام اطلاعاتی، روش محاسبه و ... پرداخت. بعد از اقامه نماز و صرف نهار،جلسه با بحث پرسش و پاسخ ادامه یافت. در پایان: ازسوی نمایندگان استانها پیشنهاداتی مبنی بر تدوین شاخص ها به صورت شفاف و قابل درک و استاندارد سازی آنها منطبق با مآموریت ها و وظایف فعلی هر استان ارایه شد.
(۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶)
بازدید از نمایشگاه و فیلم خانه ملی ایران توسط فراگیران دوره آموزشی "آشنایی با امکانات و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی هنر"
بازدید از نمایشگاه و فیلم خانه ملی ایران توسط فراگیران دوره آموزشی "آشنایی با امکانات و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی هنر"
در راستای آشنایی هرچه بهتر فراگیران دوره" آشنایی با امکانات و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی هنر" با مباحث عملی دوره و مشاهده ابزار و تجهیزات پروژه های هنری ، بدین منظور برنامه بازدید از نمایشگاه آثار هنری تونی کرگ در موزه هنرهای معاصر و همچنین بازدید از امکانات مستقر در لا براتوار و فیلم خانه ملی ایران در سازمان سینمایی و سمعی و بصری ، با حضور کلیه فراگیران شرکت کننده و استاد دوره جناب آقای صادق مه نگار و ناظر دوره خانم فاطمه گنابادی ثانی انجام پذیرفت .
(۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳)
 اطلاعیه در خصوص دوره پیشگیری از اعتیاد
دفتر نوسازی و تحول اداری با همکاری دفتر آموزش و فرهنگ پیشگیری از آسیب های اجتماعی دوره ای با عنوان "پیشگیری از اعتیاد " به مدت 7 ساعت برگزار می نماید.با توجه به پک های آموزشی توزیع شده در کلیه واحدها ، همکاران بایستی در تاریخ های مقرر شده (ابتدای دی ماه تا پایان دی ماه) به سایت www.pssevin.ir برای شرکت در آزمون مراجعه نمایند.نحوه ثبت نام بر روی سایت مذکور توضیح داده شده است.
(۳ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳)
دوره آموزشی "آشنایی با فضای مجازی و شبکه های اجتماعی " در تاریخ 96/9/14 در باغ زیبا با حضور مدیران ستادی و معاونین توسط استاد قاسمی خواه برگزار گردید.
دوره آموزشی "آشنایی با فضای مجازی و شبکه های اجتماعی " در تاریخ 96/9/14 در باغ زیبا با حضور مدیران ستادی و معاونین توسط استاد قاسمی خواه برگزار گردید.
در ابتدا جناب آقای مرادی مدیر کل محترم دفتر نوسازی و تحول اداری به حضار محترم خیر مقدم عرض کردند.سپس در ادامه استاد در خصوص ضرورت ارتباطات سالم در فضای مجازی و لزوم هوشیاری مدیران و متولیان فرهنگ نسبت به تهدیدات فضای سایبری مطالبی را عنوان نمودند. همچنین با توجه به آنکه ارتباط از طریق فضای مجازی در سال های اخیر جایگاه قابل توجهی در بین افراد جامعه علی الخصوص نسل جوان پیدا کرده است آشنایی با آن لازم و ضروری است.
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶)
 قابل توجه همکاران محترم
دوره "آشنایی با قوانین و مقررات تخلفات اداری" استاد خانزاده گروه 3 تاریخ های 20 و 22 آذر ماه برگزار نمی گردد.
(۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷)
 قابل توجه همکاران محترم
دوره اصول فرهنگ و مردم شناسی که قرار بود تاریخ 96/9/14 برگزار شود به تاریخ 96/9/19 تغییر یافت و روزهای یک شنبه ها از ساعت 9 الی 11/30 برگزار می گردد.
(۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۷)
 قابل توجه همکاران محترم
دوره آشنایی با وسایل و امکانات آموزشی و کمک آموزشی هنر که قرار بود تاریخ 96/9/8 برگزار شود به تاریخ 96/9/13 تغییر یافت و دوشنبه ها از ساعت 13/30 الی 15/30 برگزار می گردد.همچنین دوره عکاسی خبری نیز از تاریخ 96/9/8 به تاریخ 96/9/14 تغییر یافت و روزهای سه شنبه از ساعت 13/30 الی 15/30 برگزار می گردد.
(۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳)
 قابل توجه همکاران محترم به اطلاع می رساند دوره گزارش نویسی در مطبوعات که قرار بود در تاریخ 96/8/9 شروع شود لغو و برگزار نخواهد شد.
(۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰)
 برگزاری نوبت چهارم آزمون فناوری اطلاعات
کلیه همکارانی که دوره های الکترونیکی فناوری اطلاعات را در سال جاری گذرانده اند و تاکنون در آزمون ها شرکت نکرده اند و یا حد نصاب قبولی را کسب نکرده اند لازم است در آزمون های نوبت چهارم به ترتیب زمان های ذیل شرکت کنند.
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶)
تعداد نمایش: