• اخبار

اطلاعیه در خصوص دوره مبانی شاخص سازی درحوزه فرهنگ و هنر
برگزاری اولین دوره آموزشی مشاغل حساس
به گزارش روابط عمومی مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اولین دوره آموزشی مشاغل حساس با عنوان بیوتروریسم در روزسه شنبه ٩٦/٥/٢٤ برگزار گردید.
بازدید از شرکت افست توسط فراگیران دوره تکنولوژی چاپ در نشریات
دوره اختصاصی تکنولوژی چاپ به مدت 24 ساعت برای کارکنان رشته شغلی چاپ و انتشارات برگزار شد.این دوره شامل 20 ساعت نظری و 4 ساعت عملی بود که پس از هماهنگی با شرکت چاپ افست ،فراگیران جهت بازدید به شرکت مراجعه و از نزدیک با کلیه تجهیزات و دستگاههای چاپ ،مراحل انجام امور چاپی پیش از چاپ تا مراحل صحافی و بسته بندی آشنا شدند .در این بازدید استاد دوره جناب آقای شریفی بهمراه جناب آقایان شایسته و شاکری از مدیران و مهندسین برجسته شرکت توضیحات کاملی را در این رابطه دادند و فراگیران توانستند از نزدیک با اصطلاحات چاپی و کاربردی فناوری چاپ آشنا شوند.
قابل توجه همکاران محترم
کلیه همکارانی که دوره های الکترونیکی فناوری اطلاعات را در سال جاری گذرانده اند و تاکنون در آزمون ها شرکت نکرده اند و یا حد نصاب قبولی را کسب نکرده اند لازم است در آزمون های نوبت سوم به ترتیب زمان های ذیل شرکت کنند.
برگزاری نهمین جلسه شورای متولیان بهره وری
جلسه شورای متولیان بهره وری که هر ماه یک بار به صورت چرخشی در یکی از دستگاههای اجرایی با حضورت عالی ترین مقام دستگاه تشکیل می گردد، در تاریخ 20/4/96 با میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع جناب آقای کاراندیش ، رئیس محترم سازمان ملی بهره وری ایران سرکارخانم طباطبایی و رؤسا و دبیران کمیته های بهره وری 18 دستگاه اجرایی در مجتمع باغ زیبا برگزار گردید.
سمینار مهندسی فرهنگ زندگی در تاریخ های 96/4/13 و 96/4/21 در سالن سینمایی برگزار شد.
در تاریخ 96/4/13 سمینار مهندسی هیجان و خشم و در تاریخ 96/4/21 مهندسی تحلیل رفتار متقابل در سالن اجتماعات سینمایی با حضور همکاران و استاد ارجمند دکتر عطایی برگزار گردید.
مراسم گرامیداشت روز عفاف و حجاب
شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراسم گرامیداشت روز عفاف و حجاب را با حضورجناب آقای موالی زاده رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر و سخنران حجت الاسلام والمسلمین اکرمی در تاریخ 96/4/24 از ساعت 11 لغایت 13 در سالن اجتماعات سینمایی برگزار کرد.به شرکت کنندگان در این مراسم گواهینامه آموزشی اعطاء خواهد شد.
برگزاری نوبت دوم آزمون های فناوری اطلاعات
آزمون های نوبت دوم " مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک " در تاریخ 96/4/28 "شبکه و امنیت اطلاعات" در تاریخ 96/5/2 و "مهارت حرفه ای و اداری کار با رایانه" در تاریخ 96/5/4 از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب بر گزار می گردد.لازم به ذکر است برای آزمون های سوم و چهارم همکاران بایستی هزینه پرداخت نمایند.
قابل توجه همکاران رسمی و پیمانی جهت ثبت نام در دوره های تخصصی
قابل توجه همکاران رسمی و پیمانی شاغل در رشته های شغلی کارشناس امور اداری- برنامه و بودجه - حسابدار- ذیحساب و حسابرس- روابط عمومی - حقوق - کارگزین - کتابدار - آمار موضوعی - رئیس دفتر- مسئول دفتر و منشی - مسئول خدمات اداری - مسئول خدمات مالی و فناوری اطلاعات مندرج در حکم کارگزینی جهت ثبت نام در دوره های تخصصی به سایت amoozesh.thmporg.ir مراجعه و پس از مشاهده فراخوان نسبت به ثبت نام حداکثر دو دوره اقدام نمایند.
برگزاری سمینار آموزشی مهندسی فرهنگ در روزهای سه شنبه مورخ 96/4/13 و 96/4/20 از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر در سالن اجتماعات سینمایی
به اطلاع همکاران محترم می رساند سمینار آموزشی مهندسی فرهنگ در روزهای سه شنبه مورخ 96/4/13 و 96/4/20 از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر در سالن اجتماعات سینمایی برگزار می گردد.شایان ذکر است دردست داشتن تصویر کارت ملی جهت ثبت نام در سمینار فوق الزامی می باشد.