• اخبار

قابل توجه مدیران و همکاران محترم
گروه آموزش و بهسازی منابع انسانی دفتر نوسازی و تحول اداری تقویم آموزشی سال 96 اجرای دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان را در بخش آموزش ضمن خدمت این سایت قرار داده است. متقاضیان جهت ثبت نام در دوره های تخصصی با توجه به شرایط ثبت نام از تاریخ سه شنبه 96/3/16 لغایت یکشنبه 96/3/28 از ساعت 10 الی 12 با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به اتاق 213 خانم امیری مراجعه نمایند.ثبت نام دوره های عمومی بر اساس تاریخ مندرج در تقویم آموزشی اقدام خواهد شد.
قابل توجه همکاران محترم
آزمون دوره فناوری اطلاعات " شبکه و امنیت اطلاعات " در تاریخ 96/3/3 (روز چهارشنبه ) از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب برگزار می گردد.لذا همکاران بایستی در تاریخ و زمان مشخص شده در پنل شخصی خود در آزمون شرکت نمایند.
قابل توجه همکاران محترم
آزمون دوره فناوری اطلاعات " مفاهیم وکلیات دولت الکترونیک " در تاریخ 96/2/27 (روز چهارشنبه ) از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب برگزار می گردد.لذا همکاران بایستی در تاریخ و زمان مشخص شده در پنل شخصی خود در آزمون شرکت نمایند.
قابل توجه همکاران محترم
آزمون دوره فناوری اطلاعات "مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی " در تاریخ های 96/2/13 و 96/2/20 (روز چهارشنبه) از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب برگزار می گردد.لذا همکاران بایستی در تاریخ و زمان مشخص شده در پنل شخصی خود در آزمون شرکت نمایند.
"سومین کنفرانس ملی شهر سایبری (رایاشهر)"
به اطلاع همکاران محترم می رساند سازمان جهاد دانشگاهی تهران در نظر دارد با همکاری دانشگاه تهران،وزارتخانه ها،سازمانها،دانشگاهها و مراکز علمی و تحقیقاتی "سومین کنفرانس ملی شهر سایبری (رایاشهر)"را با تاکید بر "شهر هوشمند" در تاریخ 12و 13 اردیبهشت ماه سال 1396 در دانشگاه تهران برگزار نماید.همکاران جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارسال مقاله و ثبت نام در کنفرانس به سایت www.cybercity2017.ir مراجعه نماید.
عناوین پیشنهادهای مصوب اعلام شد
باتوجه به اینکه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها بعنوان اولین مرحله دراستقرارمدیریت مشارکتی دستگاههای اجرایی ازفکرواندیشه های کارکنان برای مسئله یابی، چاره جویی وحل مسائل ومشکلات سازمانی بهره می گیرد ،دفترنوسازی وتحول اداری باسیاستگذاری ، بسترسازی وبرنامه ریزی مرتبط ،زمینه های مناسبی رابرای استقرارنظام پذیرش وبررسی پیشنهادها و بالابردن انگیزه همکاران درارائه پیشنهادهای سازنده ،ایجادکرده است .لذا خواهشمنداست همکاران گرامی پیشنهادات خود را با مراجعه به آدرس: سیستم یکپارچه مدیریت منابع سازمانی ( فرجام) به آدرس اینترنتی Oa.farhang.gov.ir قسمت نظام پیشنهادها ارسال نمایند .ضمنا" عناوین پیشنهادهای ارسالی که تاکنون به تصویب وجهت اجرا ابلاغ شده است بشرح جدول ذیل می باشد.
دوره آموزش "تفکر استراتژیک سازمانی" ویژه مدیران میانی در روز سه شنبه مورخ 95/12/3 در مجموعه باغ زیبا برگزار شد.
در آغاز این دوره آقای خسروی مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری ضمن خوش آمد گویی به مدیران خواستار شرکت مداوم آنان در چنین دوره ها و جلساتی شدند.سپس در ادامه دکتر حسین علوی راد مدرس دوره پیرامون تفکر استراتژیک ،برنامه ریزی راهبردی و تفکر سیستمی به صورت مشارکتی با مدیران مطالبی را ارائه دادند.همچنین در ادامه بحث در خصوص پیاده سازی و جاری سازی راهبردی استراتژیک ،مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات،سازمانهای هلدینگ صحبت شد.ضمنا مقرر شد به لحاظ اهمیت این نوع دوره ها از سال آتی ،بصورت منظم ماهیانه 4 ساعت در باغ زیبا بصورت مستمر ادامه داشته باشد.
تقدیر از پیشنهاد دهندگان برتر سال 1395
از برترین های نظام پیشنهادات در سال 1395 با هدف توسعه فرهنگ مشارکتی؛ با حضور دبیر نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات در تاریخ 25/11/95 در دفتر نوسازی و تحول اداری تقدیر به عمل آمد.
از برگزیدگان طرح تکریم ارباب رجوع تقدیر شد
از برگزیدگان طرح تکریم ارباب رجوع ، طی مراسمی در دفتر نوسازی و تحول اداری تقدیربعمل آمد. در این مراسم که با حضور مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری و معاون دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی و جمعی دیگر ازرؤسای ادارات و گروه ها تشکیل گردید؛ به کارکنانی که در طول سال 1394 بر اساس نظر سنجی از مردم انتخاب شده اند، با اهداء تقدیر نامه از خدمات آنها تجلیل شد. برگزیده شدگان شامل همکارانی می شوند که در ساختمان مرکزی شاغل بوده و با ارباب رجوع ارتباط مستقیم داشته اند. "طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع" یکی از برنامه های تحول اداری کشور می باشد که هر ساله به منظور شناسایی افراد برگزیده اجرا می گردد.
اطلاعیه :قابل توجه کلیه همکاران محترم ستاد و استان
ثبت نام مجدد دوره های عمومی فناوری اطلاعات از تاریخ 95/11/19 به مدت یک هفته تا تاریخ 95/11/27 برای همکارانی که در نوبت قبل موفق به ثبت نام نشده اند.شروع دوره ها از تاریخ 96/2/2 می باشد.همکاران جهت ثبت نام می توانند به آدرس iranlms.ir/farhangmdhc و یا سایت دفتر نوسازی و تحول اداری بخش آموزش ضمن خدمت "ثبت نام دوره های آموزشی مجازی فناوری اطلاعات " مراجعه نمایید.