به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • بانک اطلاعات مدیران

تصویر بانک مدیران

  • نظام پذیرش پیشنهاد

            تصویر پیشنهاد 

  • آمار بازدیدکنندگان

تعداد کاربران آنلاین : ۲ نفر
بازدید کل : ۴۴,۷۷۸ نفر
بازدید امروز : ۱۲ نفر
بازدید دیروز : ۳۲ نفر
پربیننده ترین روز : ۱۳ فروردین ۱۳۹۴
بیشترین بازدید روزانه : ۵۰۹ نفر
  • اوقات شرعی

سه شنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۴
اذان صبح : ۰۴ : ۳۶ : ۲۴
طلوع خورشید : ۰۶ : ۱۴ : ۱۸
اذان ظهر : ۱۳ : ۱۰ : ۲۸
غروب خورشید : ۲۰ : ۰۶ : ۰۸
اذان مغرب : ۲۰ : ۲۴ : ۴۴
rahim-moazenzadeh.swf 04 : 36- 13 : 10- 20 : 24

آرم دفتر نوسازی و تحول اداری

  • سایت های مرتبط

   

 توسعه مدیریت  

معاونت برنامه ریزی

  • نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از برنامه های نقشه راه اصلاح نظام اداری برای اجرا در اولویت بیشتری می باشد؟    

اخبار ویژه

عناوین پیشنهادهای واصله
به اطلاع می رساند به منظور ممانعت از ارسال پیشنهادهای تکراری، فهرست کلیه عناوین پیشنهادهای واصله بصورت فایل PDF در بخش نظام پذیرش پیشنهاد در دسترس همکاران قرار داده شد تا از پیشنهادهای تکراری جلوگیری شود. (گروه نظامهای مدیریتی)
مهارتهای ارتباطی کلید موفقیت افراد است.
مهارتهای ارتباطی کلید موفقیت افراد است.
سمینار آموزشی "ثروت صدا " با پیشنهاد دفتر نوسازی و تحول اداری و تایید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع (جناب آقای کاراندیش مروستی) در تاریخ 94/5/6 در محل سالن سینمایی وزارت متبوع،با استقبال ویژه ای از سوی مدیران و کارکنان کلیه معاونت ها و واحدهای مختلف برگزار شد.
دوره عمومی مسئولان دفتر(2)
به اطلاع می رساند دفتر نوسازی و تحول اداری در نظر دارد دوره عمومی مسئولان دفتر را روزهای سه شنبه از ساعت 9/30 الی 12/30 از تاریخ 94/6/10 تا تاریخ 94/6/17 اجرا نماید.از کلیه معرفی شدگان واجد شرایط جهت شرکت در دوره دعوت به عمل می اید.
دوره عمومی مسئولان دفتر(1)
به اطلاع می رساند دفتر نوسازی و تحول اداری در نظر دارد دوره عمومی مسئولان دفتر را روزهای سه شنبه از ساعت 9/30 الی 12/30 از تاریخ 94/5/6 تا تاریخ 94/5/27 اجرا نماید.از کلیه معرفی شدگان واجد شرایط جهت شرکت در دوره دعوت به عمل می اید.
دوره آموزشی فنون پذیرایی و تشریفات
به اطلاع می رساند دفتر نوسازی و تحول اداری در نظر دارد دوره آموزشی فنون پذیرایی و تشریفات در تاریخ 4/5/94 از ساعت 10 الی 12/30 در ساختمان ظهیرالاسلام برگزار نماید.لازم به ذکر است این دوره روزهای یکشنبه هر هفته تا تاریخ 8/6/94 ادامه دارد.
قابل توجه مسئولین آموزش استانها
به منظور دریافت فرم برنامه آموزش استانها (فرم ب) به پیوست شماره 2 (صفحه شماره 6) بخشنامه اصلاحیه نظام آموزش کارکنان دولت در بخش آموزش ضمن خدمت مراجعه نمایید.
راه اندازی سیستم پذیرش و بررسی پیشنهادها
سیستم پذیرش و بررسی پیشنهادها با هدف حمایت از روحیه نوآوری و ابتکار و اشاعه فرهنگ و بهبود مستمر امور مجددا از طریق دفتر نوسازی و تحول اداری راه اندازی شده که قطعا مشارکت و همکاری شما همکاران را طلب می کند
کلیات برنامه آموزشی سال 94
کلیات برنامه آموزشی سال 94 به انضمام 120 عنوان سرفصل دوره های جدید در رشته های شغلی مطبوعات،هنر،سینما،فرهنگ،چاپ و نشر در کمیته سرمایه انسانی وزارت در تاریخ 94/03/20 به تصویب اعضاء رسید.لذا برنامه آموزشی استانها در مراحل اقدام می باشد. گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی
برگزاری سمینار مسئولین آموزش استانها در سال 94
برگزاری سمینار مسئولین آموزش استانها در هشتم شهریور ماه سال 94 در دفتر نوسازی و تحول اداری حوزه ستاد با حضور مسئولین و دست اندرکاران برگزار خواهد شد.
اطلاعیه گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی در خصوص سیستم فرجام
با توجه به راه اندازی سیستم فرجام و ثبت اطلاعات آموزشی همکاران در این سیستم؛مشاهده شناسنامه آموزشی کلیه کارکنان وزارت از تاریخ 94/3/27 به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد.لذا کلیه همکاران می توانند پس از گذشت حداقل یکماه از اتمام دوره نسبت به مشاهده دوره ثبت شده اقدام نمایند.
دوره عمومی نماز و سلامت
دوره عمومی نماز و سلامت به مدت 8 ساعت بزودی برگزار می شود.فایل محتوی دوره بر روی سایت در قسمت آموزش ضمن خدمت قابل مشاهده می باشد.
تعداد نمایش: