• نکات مدیریتی

  • بانک اطلاعات مدیران

تصویر بانک مدیران

  • نظام پذیرش پیشنهاد

            تصویر پیشنهاد 

  • آمار بازدیدکنندگان

تعداد کاربران آنلاین : ۲ نفر
بازدید کل : ۸۸,۳۳۷ نفر
بازدید امروز : ۶۳ نفر
بازدید دیروز : ۸۸ نفر
پربیننده ترین روز : ۲۶ تیر ۱۳۹۵
بیشترین بازدید روزانه : ۱,۹۴۳ نفر

آرم دفتر نوسازی و تحول اداری

برنامه عملیاتی استانها

  • سایت های مرتبط

   

 توسعه مدیریت  

معاونت برنامه ریزی

  • اوقات شرعی

شنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۵
اذان صبح : ۰۴ : ۳۱ : ۴۹
طلوع خورشید : ۰۶ : ۱۱ : ۱۲
اذان ظهر : ۱۳ : ۱۰ : ۴۵
غروب خورشید : ۲۰ : ۰۹ : ۵۰
اذان مغرب : ۲۰ : ۲۸ : ۳۷
rahim-moazenzadeh.swf 04 : 31- 13 : 10- 20 : 28
    
  • اخبار ویژه

 سمینار آموزشی پدافند غیر عامل ویژه مدیران وزارت فرهنگ و اشاد اسلامی برگزار شد
سمینار آموزشی پدافند غیر عامل توسط گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی دفتر نوسازی و تحول اداری با همکاری دانشکده و پژوهشکده پدافند غیر عامل دانشگاه امام حسین (ع) در تاریخ 29/4/95 در محل باغ زیبا و با حضور مدیران سطوح میانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد
(۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۰۶)
 اطلاعیه زمان آزمون دوره های عمومی فناوری اطلاعات
(۲۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰)
 برگزاری دوره های آموزشی تخصصی توسط موسسه عالی آموزش وپژوهش مدیریت وبرنامه ریزی در مرداد ماه سال جاری
با توجه به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی توسط موسسه عالی آموزش وپژوهش مدیریت وبرنامه ریزی در مرداد ماه سال جاری ، دفتر نوسازی و تحول اداری در نظر دارد نسبت به معرفی همکاران بر اساس دوره های مندرج در جدول ذیل اقدام نماید لذا همکاران (رسمی وپیمانی ) می توانند با توجه به جدول ذیل و در نظر گرفتن رشته شغلی مندرج در حکم کارگزینی و کارکنان قراردادی با توجه به وظیفه محوله به سایت موسسه به نشانی www.imps.as.irمراجعه و پس از مشاهده فراخوان نسبت به ثبت نام (حداکثر دو دوره) اقدام نمایند شایان ذکر است در پورتال فوق الذکر هزینه هریک از دوره ها مشخص شده است .لذا پرداخت هزینه در اولین مرحله توسط متقاضیان و پس از طی دوره قابل استرداد می باشد. لازم به ذکر است ؛ ثبت نام مختص همکارانی می باشد که دوره ها را طی ننموده اند .
(۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۳۶)
 دوره های علمی-پژوهشی مبتنی بر موبایل مرکز آموزش وپژوهش های توسعه وآینده نگری
باتوجه به برگزاری دوره های علمی-پژوهشی مبتنی بر موبایل از سوی مرکز آموزش وپژوهش های توسعه وآینده نگری به شرح جدول ذیل دفتر نوسازی و تحول اداری در نظر دارد نسبت به معرفی مدیران اقدام نماید .
(۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۳۱)
 شورای امر به معروف و نهی از منکر با همکاری دفتر نوسازی و تحول اداری برگزار می کند:
دوره آموزش نقش حجاب در حفظ حریم خانواده به مدت 4 ساعت ،مدرس :حجت الاسلام و المسلمین شهاب مرادی،تاریخ 95/4/21 زمان :10 لغایت 12 مکان:سالن اجتماعات سازمان سینمایی
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۴۰)
 به اطلاع کلیه همکاران محترم در حوزه های ستادی و استانی می رساند:
ثبت نام دوره های (مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی،مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک و شبکه و امنیت اطلاعات در سازمانها) از تاریخ 95/4/19 لغایت 95/4/24 و شروع دوره ها از تاریخ 4/26/ 95لغایت 95/5/21 می باشد.
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۳۴)
 قابل توجه فراگیران محترم شرکت کننده در دوره های تخصصی فناوری اطلاعات
جهت برگزاری آزمون دوره های برگزار شده فناوری اطلاعات رعایت موارد ذیل الزامی می باشد . 1 -برگزاری آزمون به صورت الکترونیکی هرهفته چهارشنبه ها از ساعت 8الی 16 در محل ذیل 2- ارائه کارت شناسایی معتبر جهت حضور درآزمون 3- امکان برگزاری آزمون چند دوره دریک روز 4- حداکثر دفعات شرکت در آزمون هردوره آموزشی 2 بار 5- حداقل نمره قبولی 60 امتیاز از 100 مکان برگزاری آزمون: خیابان آزادی بین خیابان دکتر قریب و اسکندری شمالی روبروی پارک اوستا پلاک 145 مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب
(۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۵۶)
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موفق به دریافت «جایزه ملی بهره وری1404» شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موفق به دریافت «جایزه ملی بهره وری1404» شد.
در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و در راستای اجرای ماده سوم از سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دستگاه پیشرو در استقرار نظام مدیریت بهره¬وری شناخته شد و در مراسم اختتامیه هفتمین دوره جایزه ملی بهره وری که با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و برگزیدگان دستگاه های اجرایی برگزار گردید، موفق به دریافت لوح تقدیر از ستاد اجرایی برگزاری «جایزه ملی بهره وری» شد. مرحله اول طرح پژوهشی استقرار نظام مدیریت بهره وری از نیمه دوم سال 1394 توسط دفتر نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و منابع اجرا گردید.
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۳۱)
 توجه:در خصوص آزمون های مجازی فناوری اطلاعات ،به اطلاع می رساند:
حدنصاب قبولی در آزمون دوره "مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی"8 پاسخ صحیح بدون احتساب نمره منفی در نظر گرفته شده است ولی در آزمون دوره های "مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک" و "شبکه و امنیت اطلاعات در سازمانها" نمره منفی محاسبه خواهد شد.
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۲۶)
 سومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱)
 تاریخ آزمون دوره مفاهیم و کلیات دولت الکترونیکی روزهای جمعه 95/3/28 و دوشنبه 95/3/31 از ساعت 9 لغایت 24 و دوره شبکه و امنیت اطلاعات در سازمان ها روزهای جمعه 95/4/4 و یکشنبه 95/4/6 از ساعت 9 لغایت 24 برگزار می شود.
(۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷)
 قابل توجه کلیه همکاران محترم: نمرات دوره مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی برروی سایت http://iranlms.ir/farhangmdhc در قسمت آزمون آنلاین -مشاهده کارنامه موجود می باشد.
(۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷)
 دوره مهندسی شبکه از تاریخ 95/3/23 لغایت 95/4/13 به مدت 30 ساعت روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 9 الی 13 در ساختمان فرهنگ برگزار می گردد.
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۳۶)
 دفتر نوسازی و تحول اداری در نظر دارد دوره های تخصصی مربوط به رشته های شغلی کاردان وکارشناس امور هنری (تئاتر)،کارشناس امور هنری (موسیقی) را برای کارمندان رسمی و پیمانی و بر اساس شرح وظایف محوله برای کارکنان قراردادی برگزار نماید
لذا همکاران واجد شرایط می توانند بر طبق جدول ذیل جهت ثبت نام تا تاریخ95/3/24 اقدام نماید
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۲۹)
تعداد نمایش:
  • سمینار مسئولین آموزش استانها