به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • بانک اطلاعات مدیران

تصویر بانک مدیران

  • نظام پذیرش پیشنهاد

            تصویر پیشنهاد 

  • آمار بازدیدکنندگان

تعداد کاربران آنلاین : ۲ نفر
بازدید کل : ۴۳,۶۵۴ نفر
بازدید امروز : ۰ نفر
بازدید دیروز : ۶۷ نفر
پربیننده ترین روز : ۱۳ فروردین ۱۳۹۴
بیشترین بازدید روزانه : ۵۰۹ نفر
  • اوقات شرعی

چهارشنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۴
اذان صبح : ۰۴ : ۰۸ : ۲۷
طلوع خورشید : ۰۵ : ۵۵ : ۲۳
اذان ظهر : ۱۳ : ۰۹ : ۲۳
غروب خورشید : ۲۰ : ۲۳ : ۰۹
اذان مغرب : ۲۰ : ۴۲ : ۵۵
rahim-moazenzadeh.swf 04 : 08- 13 : 09- 20 : 42

آرم دفتر نوسازی و تحول اداری

  • سایت های مرتبط

   

 توسعه مدیریت  

معاونت برنامه ریزی

  • نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از برنامه های نقشه راه اصلاح نظام اداری برای اجرا در اولویت بیشتری می باشد؟    

اخبار ویژه

راه اندازی سیستم پذیرش و بررسی پیشنهادها
سیستم پذیرش و بررسی پیشنهادها با هدف حمایت از روحیه نوآوری و ابتکار و اشاعه فرهنگ و بهبود مستمر امور مجددا از طریق دفتر نوسازی و تحول اداری راه اندازی شده که قطعا مشارکت و همکاری شما همکاران را طلب می کند
کلیات برنامه آموزشی سال 94
کلیات برنامه آموزشی سال 94 به انضمام 120 عنوان سرفصل دوره های جدید در رشته های شغلی مطبوعات،هنر،سینما،فرهنگ،چاپ و نشر در کمیته سرمایه انسانی وزارت در تاریخ 94/03/20 به تصویب اعضاء رسید.لذا برنامه آموزشی استانها در مراحل اقدام می باشد. گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی
برگزاری سمینار مسئولین آموزش استانها در سال 94
برگزاری سمینار مسئولین آموزش استانها در سال 94 پس از پایان ماه مبارک رمضان در دفتر نوسازی و تحول اداری حوزه ستاد با حضور مسئولین و دست اندرکاران برگزار خواهد شد.زمان و مکان متعاقبا باطلاع خواهد رسید.
اطلاعیه گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی در خصوص سیستم فرجام
با توجه به راه اندازی سیستم فرجام و ثبت اطلاعات آموزشی همکاران در این سیستم؛مشاهده شناسنامه آموزشی کلیه کارکنان وزارت از تاریخ 94/3/27 به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد.لذا کلیه همکاران می توانند پس از گذشت حداقل یکماه از اتمام دوره نسبت به مشاهده دوره ثبت شده اقدام نمایند.
دوره عمومی نماز و سلامت
دوره عمومی نماز و سلامت به مدت 8 ساعت بزودی برگزار می شود.فایل محتوی دوره بر روی سایت در قسمت آموزش ضمن خدمت قابل مشاهده می باشد.
سمینارهای آموزشی با عناوین "ثروت صدا" و "مواد مخدر و پیامدهای ناشی از آن"
سمینارهای آموزشی با عناوین "ثروت صدا" و "مواد مخدر و پیامدهای ناشی از آن" مردادماه سال 94 برگزار خواهد شد.مکان و زمان برگزاری متعاقبا به اطلاع خواهد رسید. گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی
تشکیلات تفصیلی دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی و دفاتر مطالعات و برنامه ریزی معاونت های فرهنگی _ هنری و مطبوعاتی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تصویب و ابلاغ شد.
تدوین برنامه عملیاتی واگذاری مراکز فرهنگی و هنری در سطح کشور
طرح برنامه عملیاتی واگذاری مراکز فرهنگی و هنری در سطح کشور از سوی دفتر نوسازی و تحول اداری تدوین و در حال پیگیری می باشد.
قرارداد نظام جامع آموزش کارکنان و مدیران  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع منعقد شد.
قرارداد نظام جامع آموزش کارکنان و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع منعقد شد.
قرارداد نظام جامع آموزش کارکنان و مدیران از سوی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای کاراندیش منعقد شد. قاسم خسروی مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری ضمن بیان مطلب فوق افزود این قرارداد با هدف نیازسنجی آموزشی مشاغل برای استقرار نظام آموزشی در راستای ماموریت ها، اهداف و برنامه های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت جهت راهبری مستمر و هدفمند فعالیت های آموزشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت "شرکت مهندسین مشاور پارسیان هوشمند سرآمد" منعقد و در حال اجرا می باشد.
سمینار آموزشی مدیران کل استانها
سمینار آموزشی مدیران کل استانها
سمینار مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها در روزهای یکشنبه و دوشنبه سوم و چهارم اسفند ماه با حضور جناب آقای کاراندیش معاون محترم توسعه مدیریت و منابع ،جناب آقای خسروی و سخنرانان مرتبط با موضوع و دیگر مدعوین توسط گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی دفتر نوسازی و تحول اداری در محل شورای فرهنگ عمومی تشکیل گردید.
سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با ایجاد 91 اداره یا نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستانهای جدید موافقت نمود
به دنبال پی گیریها، برگزاری جلسات و ارسال درخواست کتبی از سوی دفتر نوسازی و تحول اداری،سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با ایجاد 91 اداره یا نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستانهای جدید(29 استان) موافقت نمود. در متن ابلاغیه سازمان یاد شده برای 14 شهرستان سطح سازمانی اداره با 4 پست سازمانی و برای 77 شهرستان سطح سازمانی نمایندگی با 2 یا 3 پست سازمانی پیش بینی شده است. همچنین شرح وظایف واحدهای شهرستانی نیز تصویب و به انضمام تشکیلات تفصیلی شهرستانهای یاد شده ابلاغ شد.
تعداد نمایش: