• نکات مدیریتی

  • بانک اطلاعات مدیران

تصویر بانک مدیران

  • نظام پذیرش پیشنهاد

            تصویر پیشنهاد 

آرم دفتر نوسازی و تحول اداری

برنامه عملیاتی استانها

  • سایت های مرتبط

   

 توسعه مدیریت  

معاونت برنامه ریزی

  • آمار بازدیدکنندگان

تعداد کاربران آنلاین : ۶ نفر
بازدید کل : ۱۸۳,۶۴۵ نفر
بازدید امروز : ۷۴ نفر
بازدید دیروز : ۷۴ نفر
پربیننده ترین روز : ۲۳ مهر ۱۳۹۵
بیشترین بازدید روزانه : ۴,۰۶۲ نفر
  • اوقات شرعی

سه شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۶
اذان صبح : ۰۴ : ۱۱ : ۱۱
طلوع خورشید : ۰۵ : ۵۴ : ۰۳
اذان ظهر : ۱۳ : ۰۱ : ۰۴
غروب خورشید : ۲۰ : ۰۸ : ۲۸
اذان مغرب : ۲۰ : ۲۷ : ۴۷
rahim-moazenzadeh.swf 04 : 11- 13 : 01- 20 : 27
    
  • اخبار ویژه

 قابل توجه مدیران و همکاران محترم
گروه آموزش و بهسازی منابع انسانی دفتر نوسازی و تحول اداری تقویم آموزشی سال 96 اجرای دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان را در بخش آموزش ضمن خدمت این سایت قرار داده است. متقاضیان جهت ثبت نام در دوره های تخصصی با توجه به شرایط ثبت نام از تاریخ سه شنبه 96/3/16 لغایت یکشنبه 96/3/28 از ساعت 10 الی 12 با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به اتاق 213 خانم امیری مراجعه نمایند.ثبت نام دوره های عمومی بر اساس تاریخ مندرج در تقویم آموزشی اقدام خواهد شد.
(۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲)
 قابل توجه همکاران محترم
آزمون دوره فناوری اطلاعات " شبکه و امنیت اطلاعات " در تاریخ 96/3/3 (روز چهارشنبه ) از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب برگزار می گردد.لذا همکاران بایستی در تاریخ و زمان مشخص شده در پنل شخصی خود در آزمون شرکت نمایند.
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶)
 قابل توجه همکاران محترم
آزمون دوره فناوری اطلاعات " مفاهیم وکلیات دولت الکترونیک " در تاریخ 96/2/27 (روز چهارشنبه ) از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب برگزار می گردد.لذا همکاران بایستی در تاریخ و زمان مشخص شده در پنل شخصی خود در آزمون شرکت نمایند.
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷)
 قابل توجه همکاران محترم
آزمون دوره فناوری اطلاعات "مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی " در تاریخ های 96/2/13 و 96/2/20 (روز چهارشنبه) از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب برگزار می گردد.لذا همکاران بایستی در تاریخ و زمان مشخص شده در پنل شخصی خود در آزمون شرکت نمایند.
(۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۳)
 "سومین کنفرانس ملی شهر سایبری (رایاشهر)"
به اطلاع همکاران محترم می رساند سازمان جهاد دانشگاهی تهران در نظر دارد با همکاری دانشگاه تهران،وزارتخانه ها،سازمانها،دانشگاهها و مراکز علمی و تحقیقاتی "سومین کنفرانس ملی شهر سایبری (رایاشهر)"را با تاکید بر "شهر هوشمند" در تاریخ 12و 13 اردیبهشت ماه سال 1396 در دانشگاه تهران برگزار نماید.همکاران جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارسال مقاله و ثبت نام در کنفرانس به سایت www.cybercity2017.ir مراجعه نماید.
(۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۵:۲۸)
 عناوین پیشنهادهای مصوب اعلام شد
باتوجه به اینکه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها بعنوان اولین مرحله دراستقرارمدیریت مشارکتی دستگاههای اجرایی ازفکرواندیشه های کارکنان برای مسئله یابی، چاره جویی وحل مسائل ومشکلات سازمانی بهره می گیرد ،دفترنوسازی وتحول اداری باسیاستگذاری ، بسترسازی وبرنامه ریزی مرتبط ،زمینه های مناسبی رابرای استقرارنظام پذیرش وبررسی پیشنهادها و بالابردن انگیزه همکاران درارائه پیشنهادهای سازنده ،ایجادکرده است .لذا خواهشمنداست همکاران گرامی پیشنهادات خود را با مراجعه به آدرس: سیستم یکپارچه مدیریت منابع سازمانی ( فرجام) به آدرس اینترنتی Oa.farhang.gov.ir قسمت نظام پیشنهادها ارسال نمایند .ضمنا" عناوین پیشنهادهای ارسالی که تاکنون به تصویب وجهت اجرا ابلاغ شده است بشرح جدول ذیل می باشد.
(۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶)
دوره آموزش "تفکر استراتژیک سازمانی" ویژه مدیران میانی در روز سه شنبه مورخ 95/12/3 در مجموعه باغ زیبا برگزار شد.
دوره آموزش "تفکر استراتژیک سازمانی" ویژه مدیران میانی در روز سه شنبه مورخ 95/12/3 در مجموعه باغ زیبا برگزار شد.
در آغاز این دوره آقای خسروی مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری ضمن خوش آمد گویی به مدیران خواستار شرکت مداوم آنان در چنین دوره ها و جلساتی شدند.سپس در ادامه دکتر حسین علوی راد مدرس دوره پیرامون تفکر استراتژیک ،برنامه ریزی راهبردی و تفکر سیستمی به صورت مشارکتی با مدیران مطالبی را ارائه دادند.همچنین در ادامه بحث در خصوص پیاده سازی و جاری سازی راهبردی استراتژیک ،مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات،سازمانهای هلدینگ صحبت شد.ضمنا مقرر شد به لحاظ اهمیت این نوع دوره ها از سال آتی ،بصورت منظم ماهیانه 4 ساعت در باغ زیبا بصورت مستمر ادامه داشته باشد.
(۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳)
تقدیر از پیشنهاد دهندگان برتر سال 1395
تقدیر از پیشنهاد دهندگان برتر سال 1395
از برترین های نظام پیشنهادات در سال 1395 با هدف توسعه فرهنگ مشارکتی؛ با حضور دبیر نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات در تاریخ 25/11/95 در دفتر نوسازی و تحول اداری تقدیر به عمل آمد.
(۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۰۱)
از برگزیدگان طرح تکریم ارباب رجوع تقدیر شد
از برگزیدگان طرح تکریم ارباب رجوع تقدیر شد
از برگزیدگان طرح تکریم ارباب رجوع ، طی مراسمی در دفتر نوسازی و تحول اداری تقدیربعمل آمد. در این مراسم که با حضور مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری و معاون دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی و جمعی دیگر ازرؤسای ادارات و گروه ها تشکیل گردید؛ به کارکنانی که در طول سال 1394 بر اساس نظر سنجی از مردم انتخاب شده اند، با اهداء تقدیر نامه از خدمات آنها تجلیل شد. برگزیده شدگان شامل همکارانی می شوند که در ساختمان مرکزی شاغل بوده و با ارباب رجوع ارتباط مستقیم داشته اند. "طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع" یکی از برنامه های تحول اداری کشور می باشد که هر ساله به منظور شناسایی افراد برگزیده اجرا می گردد.
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱)
 اطلاعیه :قابل توجه کلیه همکاران محترم ستاد و استان
ثبت نام مجدد دوره های عمومی فناوری اطلاعات از تاریخ 95/11/19 به مدت یک هفته تا تاریخ 95/11/27 برای همکارانی که در نوبت قبل موفق به ثبت نام نشده اند.شروع دوره ها از تاریخ 96/2/2 می باشد.همکاران جهت ثبت نام می توانند به آدرس iranlms.ir/farhangmdhc و یا سایت دفتر نوسازی و تحول اداری بخش آموزش ضمن خدمت "ثبت نام دوره های آموزشی مجازی فناوری اطلاعات " مراجعه نمایید.
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵)
پنجمین کارگاه آموزشی با موضوع« تبیین نظام اجرایی مدیریت بهره وری »
پنجمین کارگاه آموزشی با موضوع« تبیین نظام اجرایی مدیریت بهره وری »
در راستای اجرای وظایف محوله به دستگاه های اجرایی در ماده (79) قانون برنامه پنجم توسعه و بندهای (ث) و (د) برنامه جامع بهره وری کشور (مصوبه شماره 75599/ت50985ﻫ مورخ 11/6/1394 هیأت محترم وزیران) مبنی بر استقرار چرخه مدیریت بهره وری و درجهت پیشبرد مرحله دوم طرح پژوهشی « استقرار نظام مدیریت بهره وری در وزارت متبوع » ، «گروه مدیریت بهره وری و برنامه ریزی نیروی انسانی دفتر نوسازی و تحول اداری» اقدام به برگزاری پنجمین کارگاه آموزشی کارگروه های تخصصی با موضوع «تبیین نظام اجرایی مدیریت بهره وری» در سالن اجتماعات دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی در تاریخ 11/11/1395 نمود.
(۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۳۴)
برگزاری اولین دوره آموزشی «اقتصاد مقاومتی» در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
برگزاری اولین دوره آموزشی «اقتصاد مقاومتی» در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
اولین دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی ویژه مدیران کل، معاونین و رؤسای ادارات و مدیران گروه‏های ستادی و مسئولین اقتصاد مقاومتی استان‏ها روز سه شنبه 28 دی ماه در سالن اجتماعات ساختمان فرهنگ برگزارشد. در آغاز این دوره فتحی مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‏ ریزی راهبردی و دبیر ستاد گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی طی سخنانی چگونگی اجرای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی منطبق با تکالیف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را شرح داد.
(۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۴۳)
نشست توجیهی آشنایی ارزیابان  با سیستم  ارزیابی پذیرش و بررسی پیشنهادات برگزار شد.
نشست توجیهی آشنایی ارزیابان با سیستم ارزیابی پذیرش و بررسی پیشنهادات برگزار شد.
در راستای اجرای دستورالعمل ماده 2 آیین نامه اجرایی موضوع ماده 20 قانون مدیریت خدمات کشوری مبنی بر استقرار نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها، از آنجایی که یکی از مهم ترین اهداف نظام پیشنهادات ایجاد بهبود روش های سازمانی و تحقق وضعیت مطلوب با روش گردش کار سیستمی و مکانیزه نمودن نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات می باشد ، لذا در جهت بستر سازی و تحقق اهداف نظام پیشنهادات، دبیرخانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها مستقر در دفتر نوسازی و تحول اداری اقدام به برگزاری نشست توجیهی با حضور کارشناسان ارزیاب حوزه های تخصصی؛ با موضوع« آشنایی با سیستم پذیرش و بررسی پیشنهادها» با تآکید بر نحوه بررسی ارزیابان بصورت مکانیزه و سیستمی در سالن سازمان سینمایی در تاریخ 1/10/95 نموده است.
(۱۵ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵)
 اطلاعیه دوره های فناوری اطلاعات
همکاران محترمی که در دوره های الکترونیکی فناوری اطلاعات ثبت نام نموده اند ولی تاکنون موفق به شرکت در آزمون نشده اند و یا حد نصاب قبولی را کسب نکرده اند می توانند در تاریخ های ذیل در آزمون شرکت نمایند.لازم به ذکر است با توجه به آنکه در سه نوبت آزمون ها به صورت رایگان برگزار شده است،در این مرحله جهت شرکت در هر آزمون همکاران بایستی قبل از شرکت در ازمون با مراجعه به پنل شخصی خود مبلغ 48000 ریال به حساب مشخص شده واریز نمایند.(پرداخت الکترونیکی)
(۱۴ دی ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹)
تعداد نمایش: