به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • بانک اطلاعات مدیران

تصویر بانک مدیران

  • نظام پذیرش پیشنهاد

            تصویر پیشنهاد 

  • آمار بازدیدکنندگان

تعداد کاربران آنلاین : ۲ نفر
بازدید کل : ۴۲,۲۷۵ نفر
بازدید امروز : ۶ نفر
بازدید دیروز : ۱۸ نفر
پربیننده ترین روز : ۱۳ فروردین ۱۳۹۴
بیشترین بازدید روزانه : ۵۰۹ نفر
  • اوقات شرعی

جمعه، ۱ خرداد ۱۳۹۴
اذان صبح : ۰۴ : ۱۲ : ۰۹
طلوع خورشید : ۰۵ : ۵۴ : ۳۹
اذان ظهر : ۱۳ : ۰۰ : ۵۹
غروب خورشید : ۲۰ : ۰۷ : ۴۳
اذان مغرب : ۲۰ : ۲۶ : ۵۹
rahim-moazenzadeh.swf 04 : 12- 13 : 00- 20 : 26

آرم دفتر نوسازی و تحول اداری

  • سایت های مرتبط

   

 توسعه مدیریت  

معاونت برنامه ریزی

  • نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از برنامه های نقشه راه اصلاح نظام اداری برای اجرا در اولویت بیشتری می باشد؟    

اخبار ویژه

قرارداد نظام جامع آموزش کارکنان و مدیران  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع منعقد شد.
قرارداد نظام جامع آموزش کارکنان و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع منعقد شد.
قرارداد نظام جامع آموزش کارکنان و مدیران از سوی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای کاراندیش منعقد شد. قاسم خسروی مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری ضمن بیان مطلب فوق افزود این قرارداد با هدف نیازسنجی آموزشی مشاغل برای استقرار نظام آموزشی در راستای ماموریت ها، اهداف و برنامه های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت جهت راهبری مستمر و هدفمند فعالیت های آموزشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت "شرکت مهندسین مشاور پارسیان هوشمند سرآمد" منعقد و در حال اجرا می باشد.
سمینار آموزشی مدیران کل استانها
سمینار آموزشی مدیران کل استانها
سمینار مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها در روزهای یکشنبه و دوشنبه سوم و چهارم اسفند ماه با حضور جناب آقای کاراندیش معاون محترم توسعه مدیریت و منابع ،جناب آقای خسروی و سخنرانان مرتبط با موضوع و دیگر مدعوین توسط گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی دفتر نوسازی و تحول اداری در محل شورای فرهنگ عمومی تشکیل گردید.
سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با ایجاد 91 اداره یا نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستانهای جدید موافقت نمود
به دنبال پی گیریها، برگزاری جلسات و ارسال درخواست کتبی از سوی دفتر نوسازی و تحول اداری،سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با ایجاد 91 اداره یا نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستانهای جدید(29 استان) موافقت نمود. در متن ابلاغیه سازمان یاد شده برای 14 شهرستان سطح سازمانی اداره با 4 پست سازمانی و برای 77 شهرستان سطح سازمانی نمایندگی با 2 یا 3 پست سازمانی پیش بینی شده است. همچنین شرح وظایف واحدهای شهرستانی نیز تصویب و به انضمام تشکیلات تفصیلی شهرستانهای یاد شده ابلاغ شد.
برگزاری دوره پیشگیری عوامل خطرساز بیماریهای قلبی و عروقی
برگزاری دوره پیشگیری عوامل خطرساز بیماریهای قلبی و عروقی
دوره پیشگیری عوامل خطرساز بیماریهای قلبی و عروقی از تاریخ 93/10/29 لغایت تاریخ 93/11/29 در چهار گروه به شرح ذیل در محل ساختمان ظهیرالاسلام از ساعت 8:30 لغایت 13 برگزار خواهد شد.لذا بدین وسیله از کلیه همکارانی که نسبت به ثبت نام اقدام نموده جهت شرکت در دوره براساس گروه بندی اعلام شده به واحد مربوطه اقدام نمایند.
برخی وظایف اجرایی معاونتهای امور فرهنگی و امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی به واحدهای استانی تفویض گردید
به دنبال برگزاری جلسات کمیته تفویض اختیار و در راستای تصمیمات اخذ شده در این کمیته ،تعدادی از وظایف اجرایی معاونت های امور فرهنگی و امور مطبوعاتی از سوی مقام عالی وزارت به واحدهای استانی ابلاغ شد.
طرح "استاندارد سازی شکل و قالب پروانه و مجوزهای وزارت متبوع " جهت اعلام نظر به معاونت و حوزه های ستادی ارسال شد
به منظور اجرای ماده 36 قانون مدیریت خدمات کشوری و در اجرای آیین نامه پیشگیری و مقابله با جعل مدارک و اسناد رسمی جمهوری اسلامی ایران نسبت به ارسال طرح مذکور به معاونت ها و حوزه های ستادی اقدام گردید.
گزارش اخرین نتایج و جمع بندی بررسی ها در خصوص اجرای ماده 62 قانون برنامه پنجم توسعه مبنی بر"بررسی مبانی قانونی مجوزها و تجمیع و حذف عناوین مجوزها و پروانه های غیرضرور"آماده طرح و تصویب در شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید.
در اجرای ماده 62 قانون برنامه توسعه مبنی بر "تجمیع و حذف عناوین مجوزها و پروانه های غیرضرور"نتایج اقدامات و نشست های کارشناسی با واحدهای صادرکننده مجوز به اطلاع معاونت توسعه مدیریت و منابع (دبیر شورای راهبری مدیریت وزارت ارشاد )رسید تادر صورت تایید مطالب جهت تصویب به شورای راهبری مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شود.
مجموعه مستندات "صدور گواهی ثبت آثار ادبی و هنری"شامل جدول و نمودار ،فرم های مورد عمل و قوانین و مقررات ذیربط تهیه و به دفتر حقوقی و امور مالکیت معنوی ارسال گردید.
مجموعه مستندات "صدور گواهی ثبت آثار ادبی و هنری"شامل جدول و نمودار ،فرم های مورد عمل و قوانین و مقررات ذیربط تهیه و به دفتر حقوقی و امور مالکیت معنوی ارسال گردید.
با توجه به وظایف گروه بهبود سیستم ها و روشها مبنی بر احصاء و مستندسازی فرآیندهای مورد عمل در وزارت متبوع و همکاری دفتر حقوقی و امور مالکیت معنوی،مجموعه مستندات "صدور گواهی ثبت آثار ادبی و هنری"تهیه و تدوین گردید.
تعداد نمایش: