• آموزش ضمن خدمت

جزوه دوره "گزارش نویسی در بازرسی"

کلیات دوره های آموزشی سال 1396

سرفصل دوره های آموزشی سال 1396

تقویم آموزشی مدیران و کارکنان دولت استان تهران  سال 1396 (مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری)

تقویم آموزشی سال 1396

 فرم خام گزارش عملکرد-شماره 2

 راهنمای نحوه تکمیل فرم آمار و اطلاعات عملکرد اجرای دوره های آموزشی

جزوه دوره اصول و مبانی برنامه ریزی 1

جزوه دوره اصول و مبانی برنامه ریزی 2

دوره های آموزشی تخصصی وی‍ژه کارشناسان آموزش استانها

 فایل" word دوره مهارت حرفه ای و اداری کار با رایانه"

 فایل" excel دوره مهارت حرفه ای و اداری کار با رایانه"

 فایل"outlookدوره مهارت حرفه ای و اداری کار با رایانه"

 فایل" powerpoint دوره مهارت حرفه ای و اداری کار با رایانه"

 ثبت نام دوره های آموزشی مجازی فناوری اطلاعات

راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی مجازی فناوری اطلاعات

 جامعه شناسی تبلیغات

جامعه شناسی دین

 درسنامه دوره توجیهی 

بخشنامه فناوری اطلاعات

اطلاعات مسئولین آموزش استانها

دوره های مشاغل عمومی(دوره های مشترک اداری) ویرایش جدید

بخشنامه اصلاحیه نظام آموزش کارکنان دولت


  • نکات مدیریتی

  • بانک اطلاعات مدیران

تصویر بانک مدیران

  • نظام پذیرش پیشنهاد

            تصویر پیشنهاد 

آرم دفتر نوسازی و تحول اداری

برنامه عملیاتی استانها

  • سایت های مرتبط

   

 توسعه مدیریت  

معاونت برنامه ریزی

  • آمار بازدیدکنندگان

تعداد کاربران آنلاین : ۱۴ نفر
بازدید کل : ۱۹۰,۴۳۹ نفر
بازدید امروز : ۷ نفر
بازدید دیروز : ۶۴ نفر
پربیننده ترین روز : ۲۳ مهر ۱۳۹۵
بیشترین بازدید روزانه : ۴,۰۶۲ نفر
  • اوقات شرعی

پنج شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۶
اذان صبح : ۰۴ : ۵۸ : ۴۴
طلوع خورشید : ۰۶ : ۲۹ : ۵۵
اذان ظهر : ۱۳ : ۰۶ : ۴۷
غروب خورشید : ۱۹ : ۴۳ : ۰۴
اذان مغرب : ۲۰ : ۰۰ : ۴۷
rahim-moazenzadeh.swf 04 : 58- 13 : 06- 20 : 00
    
  • اخبار ویژه

برگزاری اولین دوره آموزشی مشاغل حساس
برگزاری اولین دوره آموزشی مشاغل حساس
به گزارش روابط عمومی مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اولین دوره آموزشی مشاغل حساس با عنوان بیوتروریسم در روزسه شنبه ٩٦/٥/٢٤ برگزار گردید.
(۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵)
بازدید از شرکت افست توسط فراگیران دوره تکنولوژی چاپ در نشریات
بازدید از شرکت افست توسط فراگیران دوره تکنولوژی چاپ در نشریات
دوره اختصاصی تکنولوژی چاپ به مدت 24 ساعت برای کارکنان رشته شغلی چاپ و انتشارات برگزار شد.این دوره شامل 20 ساعت نظری و 4 ساعت عملی بود که پس از هماهنگی با شرکت چاپ افست ،فراگیران جهت بازدید به شرکت مراجعه و از نزدیک با کلیه تجهیزات و دستگاههای چاپ ،مراحل انجام امور چاپی پیش از چاپ تا مراحل صحافی و بسته بندی آشنا شدند .در این بازدید استاد دوره جناب آقای شریفی بهمراه جناب آقایان شایسته و شاکری از مدیران و مهندسین برجسته شرکت توضیحات کاملی را در این رابطه دادند و فراگیران توانستند از نزدیک با اصطلاحات چاپی و کاربردی فناوری چاپ آشنا شوند.
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶)
 قابل توجه همکاران محترم
کلیه همکارانی که دوره های الکترونیکی فناوری اطلاعات را در سال جاری گذرانده اند و تاکنون در آزمون ها شرکت نکرده اند و یا حد نصاب قبولی را کسب نکرده اند لازم است در آزمون های نوبت سوم به ترتیب زمان های ذیل شرکت کنند.
(۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶)
برگزاری نهمین جلسه شورای متولیان بهره وری
برگزاری نهمین جلسه شورای متولیان بهره وری
جلسه شورای متولیان بهره وری که هر ماه یک بار به صورت چرخشی در یکی از دستگاههای اجرایی با حضورت عالی ترین مقام دستگاه تشکیل می گردد، در تاریخ 20/4/96 با میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع جناب آقای کاراندیش ، رئیس محترم سازمان ملی بهره وری ایران سرکارخانم طباطبایی و رؤسا و دبیران کمیته های بهره وری 18 دستگاه اجرایی در مجتمع باغ زیبا برگزار گردید.
(۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴)
سمینار مهندسی فرهنگ زندگی در تاریخ های 96/4/13 و 96/4/21 در سالن سینمایی برگزار شد.
سمینار مهندسی فرهنگ زندگی در تاریخ های 96/4/13 و 96/4/21 در سالن سینمایی برگزار شد.
در تاریخ 96/4/13 سمینار مهندسی هیجان و خشم و در تاریخ 96/4/21 مهندسی تحلیل رفتار متقابل در سالن اجتماعات سینمایی با حضور همکاران و استاد ارجمند دکتر عطایی برگزار گردید.
(۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۴:۱۹)
 مراسم گرامیداشت روز عفاف و حجاب
شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراسم گرامیداشت روز عفاف و حجاب را با حضورجناب آقای موالی زاده رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر و سخنران حجت الاسلام والمسلمین اکرمی در تاریخ 96/4/24 از ساعت 11 لغایت 13 در سالن اجتماعات سینمایی برگزار کرد.به شرکت کنندگان در این مراسم گواهینامه آموزشی اعطاء خواهد شد.
(۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۴۱)
 برگزاری نوبت دوم آزمون های فناوری اطلاعات
آزمون های نوبت دوم " مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک " در تاریخ 96/4/28 "شبکه و امنیت اطلاعات" در تاریخ 96/5/2 و "مهارت حرفه ای و اداری کار با رایانه" در تاریخ 96/5/4 از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب بر گزار می گردد.لازم به ذکر است برای آزمون های سوم و چهارم همکاران بایستی هزینه پرداخت نمایند.
(۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶)
 قابل توجه همکاران رسمی و پیمانی جهت ثبت نام در دوره های تخصصی
قابل توجه همکاران رسمی و پیمانی شاغل در رشته های شغلی کارشناس امور اداری- برنامه و بودجه - حسابدار- ذیحساب و حسابرس- روابط عمومی - حقوق - کارگزین - کتابدار - آمار موضوعی - رئیس دفتر- مسئول دفتر و منشی - مسئول خدمات اداری - مسئول خدمات مالی و فناوری اطلاعات مندرج در حکم کارگزینی جهت ثبت نام در دوره های تخصصی به سایت amoozesh.thmporg.ir مراجعه و پس از مشاهده فراخوان نسبت به ثبت نام حداکثر دو دوره اقدام نمایند.
(۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۵:۵۵)
 برگزاری سمینار آموزشی مهندسی فرهنگ در روزهای سه شنبه مورخ 96/4/13 و 96/4/20 از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر در سالن اجتماعات سینمایی
به اطلاع همکاران محترم می رساند سمینار آموزشی مهندسی فرهنگ در روزهای سه شنبه مورخ 96/4/13 و 96/4/20 از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر در سالن اجتماعات سینمایی برگزار می گردد.شایان ذکر است دردست داشتن تصویر کارت ملی جهت ثبت نام در سمینار فوق الزامی می باشد.
(۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۴:۴۵)
 قابل توجه همکاران محترم ستاد و استان
آزمون دوره فناوری اطلاعات "مهارت حرفه ای و اداری کار با رایانه " در تاریخ های 96/3/31 از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب برگزار می گردد.لذا همکاران بایستی در تاریخ و زمان مشخص شده در پنل شخصی خود در آزمون شرکت نمایند.
(۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۳۸)
 قابل توجه مدیران و همکاران محترم
گروه آموزش و بهسازی منابع انسانی دفتر نوسازی و تحول اداری تقویم آموزشی سال 96 اجرای دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان را در بخش آموزش ضمن خدمت این سایت قرار داده است. متقاضیان جهت ثبت نام در دوره های تخصصی با توجه به شرایط ثبت نام از تاریخ سه شنبه 96/3/16 لغایت یکشنبه 96/3/28 از ساعت 10 الی 12 با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به اتاق 213 خانم امیری مراجعه نمایند.ثبت نام دوره های عمومی بر اساس تاریخ مندرج در تقویم آموزشی اقدام خواهد شد.
(۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲)
 قابل توجه همکاران محترم
آزمون دوره فناوری اطلاعات " شبکه و امنیت اطلاعات " در تاریخ 96/3/3 (روز چهارشنبه ) از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب برگزار می گردد.لذا همکاران بایستی در تاریخ و زمان مشخص شده در پنل شخصی خود در آزمون شرکت نمایند.
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶)
 قابل توجه همکاران محترم
آزمون دوره فناوری اطلاعات " مفاهیم وکلیات دولت الکترونیک " در تاریخ 96/2/27 (روز چهارشنبه ) از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب برگزار می گردد.لذا همکاران بایستی در تاریخ و زمان مشخص شده در پنل شخصی خود در آزمون شرکت نمایند.
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷)
 قابل توجه همکاران محترم
آزمون دوره فناوری اطلاعات "مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی " در تاریخ های 96/2/13 و 96/2/20 (روز چهارشنبه) از ساعت 8 صبح لغایت 10 شب برگزار می گردد.لذا همکاران بایستی در تاریخ و زمان مشخص شده در پنل شخصی خود در آزمون شرکت نمایند.
(۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۳)
تعداد نمایش: