به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • بانک اطلاعات مدیران

  • آمار بازدیدکنندگان

تعداد کاربران آنلاین : ۲ نفر
بازدید کل : ۴۱,۷۳۸ نفر
بازدید امروز : ۳۹ نفر
بازدید دیروز : ۱۲ نفر
پربیننده ترین روز : ۱۳ فروردین ۱۳۹۴
بیشترین بازدید روزانه : ۵۰۹ نفر
  • اوقات شرعی

یکشنبه، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
اذان صبح : ۰۴ : ۳۵ : ۱۰
طلوع خورشید : ۰۶ : ۱۰ : ۳۹
اذان ظهر : ۱۳ : ۰۱ : ۱۵
غروب خورشید : ۱۹ : ۵۲ : ۲۳
اذان مغرب : ۲۰ : ۱۰ : ۴۵
rahim-moazenzadeh.swf 04 : 35- 13 : 01- 20 : 10
  • نظام پذیرش پیشنهاد

            تصویر پیشنهاد 

  • سایت های مرتبط

  

معاونت برنامه ریزی

معاونت توسعه مدیریت

سامانه کارکنان نظام اداری کشور

  • نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از برنامه های نقشه راه اصلاح نظام اداری برای اجرا در اولویت بیشتری می باشد؟اخبار ویژه

سمینار آموزشی مدیران کل استانها
سمینار آموزشی مدیران کل استانها
سمینار مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها در روزهای یکشنبه و دوشنبه سوم و چهارم اسفند ماه با حضور جناب آقای کاراندیش معاون محترم توسعه مدیریت و منابع ،جناب آقای خسروی و سخنرانان مرتبط با موضوع و دیگر مدعوین توسط گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی دفتر نوسازی و تحول اداری در محل شورای فرهنگ عمومی تشکیل گردید.
سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با ایجاد 91 اداره یا نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستانهای جدید موافقت نمود
به دنبال پی گیریها، برگزاری جلسات و ارسال درخواست کتبی از سوی دفتر نوسازی و تحول اداری،سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با ایجاد 91 اداره یا نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستانهای جدید(29 استان) موافقت نمود. در متن ابلاغیه سازمان یاد شده برای 14 شهرستان سطح سازمانی اداره با 4 پست سازمانی و برای 77 شهرستان سطح سازمانی نمایندگی با 2 یا 3 پست سازمانی پیش بینی شده است. همچنین شرح وظایف واحدهای شهرستانی نیز تصویب و به انضمام تشکیلات تفصیلی شهرستانهای یاد شده ابلاغ شد.
برگزاری دوره پیشگیری عوامل خطرساز بیماریهای قلبی و عروقی
دوره پیشگیری عوامل خطرساز بیماریهای قلبی و عروقی از تاریخ 93/10/29 لغایت تاریخ 93/11/29 در چهار گروه به شرح ذیل در محل ساختمان ظهیرالاسلام از ساعت 8:30 لغایت 13 برگزار خواهد شد.لذا بدین وسیله از کلیه همکارانی که نسبت به ثبت نام اقدام نموده جهت شرکت در دوره براساس گروه بندی اعلام شده به واحد مربوطه اقدام نمایند.
برخی وظایف اجرایی معاونتهای امور فرهنگی و امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی به واحدهای استانی تفویض گردید
به دنبال برگزاری جلسات کمیته تفویض اختیار و در راستای تصمیمات اخذ شده در این کمیته ،تعدادی از وظایف اجرایی معاونت های امور فرهنگی و امور مطبوعاتی از سوی مقام عالی وزارت به واحدهای استانی ابلاغ شد.
طرح "استاندارد سازی شکل و قالب پروانه و مجوزهای وزارت متبوع " جهت اعلام نظر به معاونت و حوزه های ستادی ارسال شد
به منظور اجرای ماده 36 قانون مدیریت خدمات کشوری و در اجرای آیین نامه پیشگیری و مقابله با جعل مدارک و اسناد رسمی جمهوری اسلامی ایران نسبت به ارسال طرح مذکور به معاونت ها و حوزه های ستادی اقدام گردید.
گزارش اخرین نتایج و جمع بندی بررسی ها در خصوص اجرای ماده 62 قانون برنامه پنجم توسعه مبنی بر"بررسی مبانی قانونی مجوزها و تجمیع و حذف عناوین مجوزها و پروانه های غیرضرور"آماده طرح و تصویب در شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید.
در اجرای ماده 62 قانون برنامه توسعه مبنی بر "تجمیع و حذف عناوین مجوزها و پروانه های غیرضرور"نتایج اقدامات و نشست های کارشناسی با واحدهای صادرکننده مجوز به اطلاع معاونت توسعه مدیریت و منابع (دبیر شورای راهبری مدیریت وزارت ارشاد )رسید تادر صورت تایید مطالب جهت تصویب به شورای راهبری مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شود.
مجموعه مستندات "صدور گواهی ثبت آثار ادبی و هنری"شامل جدول و نمودار ،فرم های مورد عمل و قوانین و مقررات ذیربط تهیه و به دفتر حقوقی و امور مالکیت معنوی ارسال گردید.
با توجه به وظایف گروه بهبود سیستم ها و روشها مبنی بر احصاء و مستندسازی فرآیندهای مورد عمل در وزارت متبوع و همکاری دفتر حقوقی و امور مالکیت معنوی،مجموعه مستندات "صدور گواهی ثبت آثار ادبی و هنری"تهیه و تدوین گردید.
برنامه راهبردی صدور مجوزها و پروانه ها و ارائه خدمات در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به واحدهای صادر کننده مجوز ارسال شد.
در اجرای مصوبه شماره 44439/206 مورخ 20/9/90 شورای عالی اداری "برنامه راهبردی صدور مجوز ها و پروانه ها و ارائه خدمات در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به معاونت ها و حوزه های ستادی صادر کننده مجوزها و پروانه ها ارسال گردید.هدف از ارسال این برنامه راهبردی هدایت و پشتیبانی و نظارت به فرآیندهای مورد عمل و ارائه خدمات در وزارت متبوع می باشد.
پیش نویس قرارداد با "شرکت مهندسین مشاور پارسیان هوشمند سرآمد"برای تدوین شرح وظایف پست های سازمانی وزارت متبوع تهیه شد.
در این قرارداد برای 1045 پست سازمانی غیرتکراری(ستاد و استان)طرف قرارداد موظف شده است در سه مرحله نسبت به تدوین شرح وظایف در مدت 7 ماه اقدام نماید.
ایجاد دفاتر مطالعات در معاونت های تخصصی وزارت متبوع از معاونت توسعه مدیریت و سرمایهه انسانی رئیس جمهور درخواست شد
با توجه به تصمیم گیری در شورای معاونان مقام عالی وزارت و اهمیت برنامه ریزی و مطالعات به عنوان ارکان تصمیم گیری ها،اعلام موافقت اصولی با کلیات موضوع از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در خواست شد.پس از اخذ موافقت از معاونت یاد شده،نسبت به طراحی تشکیلات تفضیلی این دفاتر اقدام خواهد شد.