آرم دفتر نوسازی و تحول اداری

  • سایت های مرتبط

   

 توسعه مدیریت  

معاونت برنامه ریزی

  • نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از برنامه های نقشه راه اصلاح نظام اداری برای اجرا در اولویت بیشتری می باشد؟  • اوقات شرعی

پنج شنبه، ۵ آذر ۱۳۹۴
اذان صبح : ۰۵ : ۲۰ : ۵۴
طلوع خورشید : ۰۶ : ۵۰ : ۳۹
اذان ظهر : ۱۱ : ۵۱ : ۳۵
غروب خورشید : ۱۶ : ۵۲ : ۱۴
اذان مغرب : ۱۷ : ۱۰ : ۵۷
rahim-moazenzadeh.swf 05 : 20- 11 : 51- 17 : 10
    
  • اخبار ویژه

اولین نشست کارگروههای تخصصی بهره وری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
اولین نشست کارگروههای تخصصی بهره وری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
(۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷)
 "سمینار آموزشی تغذیه و سلامت"
همکاران عزیز! برای سلامتی خودتان با ذکر صلوات این گزارش را حتما بخوانید.گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی دفتر نوسازی و تحول اداری برگزار کرد.
(۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷)
برگزاری دوره های فناوری اطلاعات
برگزاری دوره های فناوری اطلاعات
دفتر نوسازی و تحول اداری در نظر دارد دوره های آموزشی اختصاصی بشرح ذیل را به مرحله اجرا گذارد . لذا از شاغلین (مدیران و کارکنان ) در رشته های شغلی کاردان و کارشناس شبکه، ،برنامه نویس سسیستم ، کارشناس تحلیلگر سیستم ودیگررشته های شغلی در رسته فناوری اطلاعات دعوت بعمل می آید.لطفا جهت هر گونه هماهنگی به واحد آموزش (سرکار خانم محمودی داخلی 3285) مراجعه نمایید. گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی نیروی انسانی
(۲۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۲۹)
 دفتر نوسازی و تحول اداری در نظر دارد دوره های عمومی را برای کلیه مدیران وکارکنان (رسمی ،پیمانی،قرارداد کار معین ) به شرح جدول ذیل برگزار نماید
(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸)
 دفتر نوسازی و تحول اداری در نظر دارد دوره های آموزشی اختصاصی (بر اساس جدول ذیل )را به مرحله اجرا گذارد،از ثبت نام شده گان جهت حضور در دوره دعوت بعمل می آید
شایان ذکر است جهت هرگونه هماهنگی با گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی تماس حاصل فرمایند.
(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۳۶)
 ابلاغ تشکیلات تفصیلی معاونت قرآن و عترت (ع)
سرانجام؛ با پیگیری‌های مستمر دفتر نوسازی و تحول اداری وزارت متبوع، نسخة اصلاح‌شدة تشکیلات تفصیلی «معاونت قرآن و عترت (ع)» مشتمل بر (87) پست سازمانی، در قالب دو دفتر، یک اداره‌کل و یک دبیرخانه، مورد تأیید رسمی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور قرار گرفت و ابلاغ گردید. از ویژگی‌های بارز این مجموعه، بازنگری شرح وظایف آن معاونت و بازطراحی دقیق ساختار و پست‌های سازمانی ذیربط می‌باشد.
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹)
 سمینار انگیزش در کار با رویکردی بر روانشناسی شادمانی
سمینار انگیزش در کار با رویکردی بر روانشناسی شادمانی،با هدف ایجاد روحیه نشاط،شادابی و تحرک در تاریخ 94/6/15 در محل سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط استاد محمود هندی پور برگزار شد.
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰)
 شانزدهمین سمینار مسئولان آموزش ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها در تاریخ 94/6/8 در محل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی برگزار شد.
در ابتدا جنای آقای خسروی مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری ضمن عرض خیر مقدم به ضرورت اجرایی آموزشهای ضمن خدمت کارکنان و مدیران و مواد مندرج در قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین نامه های اجرایی قانون مذکور نیز پرداختند ایشان در خصوص حسن اجرای آموزشهای ضمن خدمت توسط مسئولان آموزشهای استانها اشاراتی داشته همچنین پست ها و مشاغل تخصصی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را با توجه به نوآوری های علمی و آموزشی،مطابق با سیستم های آموزشی وزارت علوم و تحقیقات از مهم ترین اهداف این سمینار دانستند.
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۰۹)
 قابل توجه کلیه همکاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حوزه ستاد و استان در خصوص دوره عمومی "امر به معروف و نهی از منکر"
دوره عمومی "امر به معروف و نهی ازمنکر"به مدت 6 ساعت به صورت غیر حضوری در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.متقاضیان می توانند بر اساس زمانبندی که متعاقبا توسط گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی اعلام خواهد شد در آزمون شرکت نمایند.ضمنا استانها نیز می توانند راسا نسبت به برگزاری دوره اقدام نمایند.
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷)
کتاب نیازهای آموزشی کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (ستاد-استان)
کتاب نیازهای آموزشی کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (ستاد-استان)
کتاب نیازهای آموزشی کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (ستاد_استان)زیر نظر معاونت توسعه مدیریت و منابع دفتر نوسازی و تحول اداری توسط گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی دفتر نوسازی و تحول اداری به چاپ رسید.
(۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۵۵)
 دوره آموزشی مشاغل عمومی (مشترک اداری )
به اطلاع میرساند: دفتر نوسازی وتحول اداری در نظر دارد دوره آموزشی مشاغل عمومی (مشترک اداری )رابا توجه به جدول ذیل برگزار نماید لذا از واجدین شرایط به منظور ثبت نام در دوره ها با در نظر گرفتن رشته شغلی مندرج در حکم کارگزینی برای همکاران( رسمی پیمانی )و کارکنان قراردای کار معین با توجه به وظیفه محوله دعوت بعمل می آید. برنامه زمانبندی اجرای دوره ها از طریق همین سایت باطلاع خواهد رسید.
(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۵۶)
 دوره های آموزشی جامعه شناسی تبلیغات _جامعه شناسی دینی _ خویشتن شناسی فرهنگی _ارتباطات و توسعه فرهنگی _امور ارتباطات و رسانه ها
این دفتر در نظر دارد دوره های آموزشی اختصاصی فوق را (بر اساس رشته شغلی مندرج در جدول ذیل)به مرحله اجرا گذارد،از ثبت نام شوندگان
(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۰۶)
 خانواده عامل مهم و زمینه ساز اعتیاد
سمینار مواد مخدر و پیامدهای ناشی از آن در تاریخ 94/5/27 با حضور تعداد کثیری از کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن سینمایی برگزار شد.
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۴۰)
منبع آموزشی پدافند غیر عامل با رویکرد فرهنگی تدوین شد
منبع آموزشی پدافند غیر عامل با رویکرد فرهنگی تدوین شد
منبع آموزشی پدافند غیر عامل با رویکرد فرهنگی توسط گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی دفتر نوسازی و تحول اداری، تدوین شد. این منبع پس از بررسی و تائید توسط کمیته پدافند غیر عامل وزارت متبوع جهت اخذ مجوز نهایی به سازمان پدافند غیر عامل کشور ارسال شد.
(۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲)
تعداد نمایش:
  • سمینار مسئولین آموزش استانها