به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • بانک اطلاعات مدیران

تصویر بانک مدیران

  • نظام پذیرش پیشنهاد

            تصویر پیشنهاد 

  • آمار بازدیدکنندگان

تعداد کاربران آنلاین : ۲ نفر
بازدید کل : ۴۵,۶۰۵ نفر
بازدید امروز : ۱۵ نفر
بازدید دیروز : ۱۸ نفر
پربیننده ترین روز : ۱۳ فروردین ۱۳۹۴
بیشترین بازدید روزانه : ۵۰۹ نفر
  • اوقات شرعی

جمعه، ۶ شهریور ۱۳۹۴
اذان صبح : ۰۵ : ۰۲ : ۵۵
طلوع خورشید : ۰۶ : ۳۳ : ۰۰
اذان ظهر : ۱۳ : ۰۵ : ۳۹
غروب خورشید : ۱۹ : ۳۷ : ۴۴
اذان مغرب : ۱۹ : ۵۵ : ۱۸
rahim-moazenzadeh.swf 05 : 02- 13 : 05- 19 : 55

آرم دفتر نوسازی و تحول اداری

  • سایت های مرتبط

   

 توسعه مدیریت  

معاونت برنامه ریزی

  • نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از برنامه های نقشه راه اصلاح نظام اداری برای اجرا در اولویت بیشتری می باشد؟    

اخبار ویژه

منبع آموزشی پدافند غیر عامل با رویکرد فرهنگی تدوین شد
منبع آموزشی پدافند غیر عامل با رویکرد فرهنگی تدوین شد
منبع آموزشی پدافند غیر عامل با رویکرد فرهنگی توسط گروه برنامه ریزی آموزشی و بهسازی منابع انسانی دفتر نوسازی و تحول اداری، تدوین شد. این منبع پس از بررسی و تائید توسط کمیته پدافند غیر عامل وزارت متبوع جهت اخذ مجوز نهایی به سازمان پدافند غیر عامل کشور ارسال شد.
برنامه سمینار مسئولان آموزش استانها
برنامه سمینار مسئولان آموزش استانها تاریخ 94/6/8
دوره های آموزشی جامعه شناسی هنر _تاریخچه سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی هنرهای تجسمی _آشنایی با آرا متفکران در باب هنر
این دفتر در نظر دارد دوره های آموزشی اختصاصی فوق را (بر اساس رشته شغلی مندرج در جدول ذیل )را به مرحله اجرا گذارد،از ثبت نام شوندگان جهت حضور در دوره دعوت بعمل می اآید.
دوره های آموزشی جامعه شناسی سینما،فیلم نامه نویسی،تاریخ سینمای جهان ،نقد و تحلیل فیلم،آشنایی با انجمن ها و صنوف سینمایی کشور،شناخت لابراتوار و مواد خام
این دفتر در نظر دارد دوره های آموزشی اختصاصی فوق را (بر اساس رشته شغلی مندرج در جدول ذیل )را به مرحله اجرا گذارد،از ثبت نام شوندگان جهت حضور در دوره دعوت بعمل می اآید.
دوره عمومی excel پیشرفته
دوره عمومی excel پیشرفته از تاریخ 94/5/25 آغاز و روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 8/30 تا ساعت 12/30 در ساختمان ظهیرالاسلام برگزار می شود.از ثبت نام شوندگان جهت حضور در دوره دعوت بعمل می آید.
عناوین پیشنهادهای واصله
به اطلاع می رساند به منظور ممانعت از ارسال پیشنهادهای تکراری، فهرست کلیه عناوین پیشنهادهای واصله بصورت فایل PDF در بخش نظام پذیرش پیشنهاد در دسترس همکاران قرار داده شد تا از پیشنهادهای تکراری جلوگیری شود. (گروه نظامهای مدیریتی)
مهارتهای ارتباطی کلید موفقیت افراد است.
مهارتهای ارتباطی کلید موفقیت افراد است.
سمینار آموزشی "ثروت صدا " با پیشنهاد دفتر نوسازی و تحول اداری و تایید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع (جناب آقای کاراندیش مروستی) در تاریخ 94/5/6 در محل سالن سینمایی وزارت متبوع،با استقبال ویژه ای از سوی مدیران و کارکنان کلیه معاونت ها و واحدهای مختلف برگزار شد.
دوره عمومی مسئولان دفتر(2)
به اطلاع می رساند دفتر نوسازی و تحول اداری در نظر دارد دوره عمومی مسئولان دفتر را روزهای سه شنبه از ساعت 9/30 الی 12/30 از تاریخ 94/6/10 تا تاریخ 94/6/17 اجرا نماید.از کلیه معرفی شدگان واجد شرایط جهت شرکت در دوره دعوت به عمل می اید.
دوره عمومی مسئولان دفتر(1)
به اطلاع می رساند دفتر نوسازی و تحول اداری در نظر دارد دوره عمومی مسئولان دفتر را روزهای سه شنبه از ساعت 9/30 الی 12/30 از تاریخ 94/5/6 تا تاریخ 94/5/27 اجرا نماید.از کلیه معرفی شدگان واجد شرایط جهت شرکت در دوره دعوت به عمل می اید.
دوره آموزشی فنون پذیرایی و تشریفات
به اطلاع می رساند دفتر نوسازی و تحول اداری در نظر دارد دوره آموزشی فنون پذیرایی و تشریفات در تاریخ 4/5/94 از ساعت 10 الی 12/30 در ساختمان ظهیرالاسلام برگزار نماید.لازم به ذکر است این دوره روزهای یکشنبه هر هفته تا تاریخ 8/6/94 ادامه دارد.
قابل توجه مسئولین آموزش استانها
به منظور دریافت فرم برنامه آموزش استانها (فرم ب) به پیوست شماره 2 (صفحه شماره 6) بخشنامه اصلاحیه نظام آموزش کارکنان دولت در بخش آموزش ضمن خدمت مراجعه نمایید.
تعداد نمایش: